Novoročenky tiskneme do 18.12.

777 609 668/Kontakt/Další služby
Požadavky na logo / Informace / úvodní strana

Technické požadavky na logo a tiskové podklady

Veškerá loga z předešlých objednávek máme archivována. Loga dodávejte pokud možno ve vektorovém formátu se specifikací jeho barevnosti, pokud možno v modelu CMYK. Rozlišení dat pro bitmapové formáty by mělo být při 100% zvětšení minimálně 300 dpi. Naskenované podpisy prosíme dodat pokud možno jako černobílý obrázek v rozlišení 600 dpi.

Datové podklady

Přijímáme datové nosiče: DVD, CD, USB médium, jiné po telefonické dohodě. Soubory přijatelné pouze ve zde uvedených formátech. V případě komprimace dat preferujeme – ZIP, ARJ, RAR. Datové soubory zaslané e-mailem by neměly přesáhnout více něž 5 MB. Větší soubory lze ukládat na náš FTP server do 50 MB (přístup zašleme na dotaz).

Elektronické podklady

  • Texty - texty přijímáme ve Wordu nebo jako prostý txt soubor
  • Digitální fotografie - minimální rozlišení 1600x1200 bodů
  • Skeny - u fotografií při 100% velikosti 300 dpi u perokreseb (černobílých motivů) 600 dpi
  • Vektorové soubory (většinou LOGA) - veškeré fonty je nutné převést do křivek (V CorelDRAW příkazem: v menu změnit > převést na křivky).

Soubory, v kterých je možné přinést finální tiskové podklady

  • Corel Draw 2020 a nižší (PC) – fonty převést do křivek, obrázky převést do modelu CMYK
  • Adobe Illustrator CC a nižší (PC) – použité fonty převést do křivek
  • Tiskové PDF - soubor pro plnobarevný tisk v barevném modelu CMYK - PDF musí být vytvořeno pro tisk (!) – obrázky v plném rozlišení, u dokumentů se spady včetně ořezových značek, u dokumentů bez spadů možné v čistém formátu bez ořezových značek. PDF musí obsahovat písma, nastavení přetisků. Nelze použít pro tisk více přímými barvami.

Nevíte si rady?

Rodinný foto kalendář 2025 - www.mojefotokniha.cz