Novoročenky tiskneme do 18.12.

777 609 668/Kontakt/Další služby
Obchodní podmínky / Informace / úvodní strana

Obchodní podmínky

On-line elektronická objednávka – nakupování na našem webu bude pro Vás snadné a intuitivní
Telefonicky - přijímám objednávek na čísle: 777 609 668
E-mailem - přijímáme objednávky na e-mail: studio@pfka.cz 
Písemně na adrese - Tiskárna Rege, Nádražní 460, 51773 Opočno 
Objednávkový formulář pro písemnou objednávku je možné stáhnout ZDE

Způsob platby

  • V hotovosti - při osobním odběru.
  • Na dobírku - zboží zasíláme přepravní službou ProfiBalík (Česká pošta) s dodáním druhý den po odeslání. Termín expedice Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce.
  • Bankovním převodem - zálohová faktura. Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte částku a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat.

Platby ze zahraničí

IBAN: CZ3506000000000172605647
Název příjemce: Vladimír Morčinko
Adresa příjemce: Nádražní 460, Opočno,51773, CZ
Název banky: GEMB a.s. Dobruška, Czech Republic
SWIFT: AGBACZPP
Poplatky u zahraničních plateb jsou k tíži plátce, plaťte v režimu OUR.

Termíny korektury

Korektury (náhledy před tiskem) ke schválení zasíláme standardně, pokud není stanoveno jinak, do 7-10 pracovních dnů. Od 1. prosince nejpozději od 3 dnů.

Termíny tisku novoročenek

V měsících září až říjen probíhá tisk do 2-5 dní od schválení korektury od 31.října probíhá tisk do 1-3 dnů.

Termíny u kaledářů

Kalendáře BEZ DOTISKU dodáváme 3-5 pracovních dnů od obdržení objednávky. 
Kalendáře S DOTISKEM dodáváme obvykle do 7-20 pracovních dní podle vybraného sortimentu, množství objednaných kusů od potvrzení závěrečné korektury.

Termíny dodání

Termíny expedice se řídí výše uvedeneými termíny korekur a tisku.

Způsob zaslání, odběru zboží

Osobní odběr je možný v naší provozovně.
BalíkZásilky zasíláme Českou poštou (Doporučená zásilka / balík), DPD nebo GLS (zásilky větších rozměrů)

Reklamace

V případě reklamace doručte novoročenky na adresu společnosti. Oprávněné reklamace budou vyřízeny neprodleně a to bezplatnou výrobou tiskovin zcela obsahově odpovídajícím korektuře. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Výrobce nepřebírá odpovědnost za škody z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací či přepravou.
Ostatní obchodní ujednání se řídí obchodním zákoníkem ČR.

Správnost údajů

Zákazník ručí za správnost údajů, které odsouhlasil na korektuře (on-line, mailem či osobně). Za závazný vzor pro zhotovení tiskovin se považuje výše zmíněné odsouhlasení korektury. Jakékoliv chyby - byť vzniklé nesprávným přepisem údajů z původního zadání zákazníka prodávajícím, ale odsouhlasené korekturou, jdou zcela na vrub zákazníka a nejsou důvodem k reklamaci ani k jakýmkoliv nárokům k náhradě škody. Oprávněně reklamovat lze pouze tiskoviny, které by měly obsahový nesouhlas s potvrzenou korekturou.

Storno objednávky

Přijímají se pouze, nejsou-li zahájeny práce na zakázce (grafické úpravy, tisk, expedice).

Ochrana osobních údajů

Veškeré kontaktní či jiné údaje, které získáme z Vaší objednávky nebudou v žádném případě poskytovány třetím stranám. Jediným případem, kdy jsou data kupujícího předány třetí straně, je při přepravě Vašeho zboží přepravní službě. Přepravní společnosti jsou předána pouze data nezbytně nutná k úspěšnému doručení Vaší zásilky na místo dodací adresy uvedené ve Vaší objednávce.

Více informací o tom jak zpracováváme osobní údaje.

Zasílámí novinek a akčních nabídek

Souhlasem s obchodmíni pomínkami nám dáváte souhlas se zasíláním novinek a akčních nabídek týkající se činnosti firmy. Z odpěbu novinek se lze odhlasit způsobem uvedeným v e-mailu.

Požadavky na podklady

Loga dodávejte pokud možno ve vektorovém formátu (soubory programu COREL DRAW (*.CDR), soubory programu ADOBE ILLUSTRATOR (*.AI), obecný POSTSCRIPT (*.EPS) nebo PDF. U loga prosíme specifikovat jeho barevnost, pokud možno v modelu CMYK. Rozlišení dat pro bitmapové formáty (obrázky, bitmapová loga apod. – formáty TIF, PSD, JPG, BMP, GIF) by mělo být při 100% zvětšení minimálně 300 dpi. Naskenované podpisy prosíme dodat pokud možno jako 1-bitové (černobílé) obrázky v rozlišení 600 dpi ve formátu TIF či PSD. V případě, že si nebudete vědět rady, naši kvalifikovaní pracovníci Vám ochotně poskytnou veškeré potřebné informace.

 

Nevíte si rady?

Rodinný foto kalendář 2024 - www.mojefotokniha.cz